بالا بردن فالوور اینستاگرام

بالا بردن فالوور اینستاگرام

برای بالا بردن فالوور اینستاگرام تکنیک های زیادی وجود دارد و باید برای اینکه کسب و کار خود را در اینستاگرام تبلیغ کنید و مشتریان زیادی جذب کنید باید راه کارهای لازم را برای افزایش فالوور انجام دهید هر چند کار راحتی نمی باشد اما باید با پشتکاری و صبر مخاطبان زیادی برای خود پیدا کنید و این کار نیاز به زمان بیشتری دارد.

بالا بردن فالوور اینستاگرام

برای بالا بردن فالوور اینستاگرام روش های زیادی وجود دارد و کمی نیاز به تلاش بیشتر و کمی هم هزینه نیاز دارد که باید آموزش های لازم را برای بالا بردن فالوور اینستاگرام ببینید و به خوبی یاد بگیرید.

همان طور که می دانید اینستاگرام یکی از موثرترین و مفید ترین فضای مجازی برای تبلیغ محصولات و فروش کالا به شمار می رود. در درآمدزایی اینستاگرام نسبت به شبکه اجتماعی دیگر برای جذب و حفظ مشتری بسیار مناسب می باشد.

برای بالا بردن فالوور اینستاگرام خود ابتدا باید از یک پروفایل باکیفیت و جذاب استفاده کنید در واقع عکس یا برند پیج شما یکی از مهم ترین مسئله برای جذب اینستاگرام شما است و سعی نمایید از پست ها و عکس های خیلی جذاب استفاده نمایید.

بعد از پروفایل تعیین محتوای شماست و باید یک محتوای که مربوط به کار شماست و قرار است در مورد آن در اینستاگرام فعالیت کنید تعیین می کنید. البته برخی از افراد پیج های آماده خریداری می کنند که مربوط به کسب و کار آنها می باشد اما افرادی که نمی خواهند هزینه کنند به راحتی می توانند پیج کاری خود را در اینستاگرام راه اندازی کنند و فالوور آن را افزایش دهند.

 

بالا بردن فالوور اینستاگرام

 

بعد از ساختن یک پیج کاری باید روش هایی که می شود با آن فالورر اینستاگرام کاری شما افزایش یابد پیاده کنید. در پست گزاری از مطالب پرطرفدار استفاده کنید یعنی از الگوریتم هایی استفاده کنید که برای مخاطب جذاب باشد.

برخی از افراد به محض اینکه پیج کاری خود را راه اندازی کردند، برای بالا بردن فالورر اینستاگرام هزینه های بالایی می کنند و فالورر می خرند تا زودتر به درآمد برسند در حالی که این طور نیست برای رسیدن به درآمد باید مدت زمان زیادی طی کرد و با پست گذاشتن به صورت حرفه ای و استفاده از هشتگ ها کم کم خود اینستاگرام پیج شما را به افراد معرفی می کند و به بالا رفتن پیجتان کمک می کند.

برای بالا رفت می توانید پیج اینستاگرام خود را در شبکه های اجتماعی دیگر تبلیغ کنید و افراد را به آن دعوت کنید تا از آن بازدید کنند و در صورت داشتن پست ها جذاب و با کیفیت دیگر پیج شما را ترک نخواهند کرد اما باید به صورت منظم و برنامه ریزی شده کار کنید و روزی یک الی دو پست در پیج تان قرار دهید و از هشتگ هایی که مربوط به شغل و کار شماست استفاده کنید و تاثیر خیلی زیادی در زیاد شدن فالورر به شما کمک خواهد کرد.

یکی از روش های دیگر برای بالا بردن فالوور اینستاگرام سر زدن به پیج های مشابه که مربوط به کسب و کار شماست و فالوور کردن آن پیج هاست که باعث می شود افراد زیادی به پیج شمارو ببینند و چون مشابه کسب و کار شماست شما را دنبال می کنند.

البته اگر طراحی و فتوشاپ بلد باشید به راحتی می توانید پست های جذابی درباره فروش محصولات خود بگذارید و از عکس های خیلی جذاب و باکیفیت استفاده کنید که باعث می شود بازدیدکننده زیاد داشته باشد و الگوریتم های استفاده شده در تولید محتوا هم بسیار مهم است که با به کارگیری از ذهن خلاق خود می توانید بهترین محتوا را تولید نمایید که جذابیت بیشتری برای مخاطب دارد.

در حال حاضر کسب و کارهای موجود در اینستاگرام بسیار افزایش یافته است و خیلی از شرکت های تجاری بزرگ با استفاده از این شبکه اجتماعی برند و محصول یا شرکت خود را گسترش می دهند و مشتریان ثابت و پربازدید دارند که در پیشرفت کسب و کارشان بسیار موثر است.

اما باید بدانید که به درآمد رسیدن در شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام زیاد کار راحتی نمی باشد و خیال نکنید که با گذاشتن چند پست در روز می توانید مخاطبان زیادی پیدا کنید بلکه باید برای خود یک هدف کلی داشته باشید و بر روی هدف خود برنامه ریزی کنید و با تلاش کردن و توجه کردن به آن باعث خواهد شد که کسب و کار شما در اینستاگرام پیشرفت کند و کم کم به درآمد برسد و وقتی که فالور اینستاگرام شما افزایش یافت باید اعتماد سازی کنید تا مخاطبان از محصول یا کالای شما خریداری کنند و نحوه جذب و حفظ مخاطبان را باید بدانید.

قابل ذکر می باشد که باید خیلی صبور باشید زیرا اگر پشتکار و صبر نداشته باشید ممکن است خیلی زود احساس شکست و ناامیدی به شما دست بدهد و باعث شود که شما کسب و کار خود زده بشوید.

 

→ خواندن مطلب قبلی

تکنیک جذب مشتری برای فروش بهتر

خواندن مطلب بعدی ←

کلاس های آنلاین بازاریابی

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.