برند فروشگاه آمازون، ابزارهای تکنولوژیکی بسیاری را تهیه می کند، اما در این جا ۱۲ ابزاری بیان شده اند، که ارزش خرید را دارند

 

تیم «اینسایدر پیکس» در مورد چیزهایی دست به نگارش می زند که تصور می کند برای شما قابل توجه باشد. «بیزنس اینسایدر» دارای روابط شراکتی خاصی است لذا ما نیز بخشی از درآمد به دست آمده از خریدهای شما را دریافت می کنیم.

از سال ۲۰۰۹، آمازون تعدادی از محصولات را از طریق «آمازون بیسیکس» به فروش رسانده است.

برند عام آن، همه چیز از ابزارهای تکنولوژیکی و تناسب اندام تا وسایل غذاخوری را پوشش می دهد. هدف این است که به شما  این فرصت داده شود که بیشترین صرفه جویی را در منابع مالی خود داشته باشید، و در عین حالی که محصولات آن ها ممکن است به اندازه رقبا پر زرق و برق نباشند ولی به خوبی کار مد نظر شما را انجام می دهند.

این محصولات همین طور به شکل قابل توجهی ارزان هستند، و اگر بتوانید محصول خوبی را از میان همتایان آن با قیمتی کمتر به دست آورید، قطعا ارزش این کار را دارد.

من قبلا از برخی محصولات «آمازون بیسیکس» استفاده کرده ام، و در برخی موارد قبل از پرداختن به بقیه بازار ابتدا در میان آن ها محصول مورد نظر خود جستجو کرده ام.

از این رو به این نتیجه رسیده ام که در میان ابزارهای موجود در «آمازون بیسیکس» می توانید محصولاتی را با قیمت کمتر خریداری کنید. هیچ یک از آن ها پر زرق و برق نخواهد بود اما دقیقا مانند یک جعبه مارک غیراصل غلات صبحانه، کار شما را راه می  اندازند؛ بدین صورت شما می توانید تا حدی در منابع مالی خود صرفه جویی کنید.