امروزه در بسیاری از کشور های دنیا که مدعی خدمات نوین به مشتریان هستند دادن سرویس مناسب می تواند یکی از مهمترین آیتم های مدیریتی آنها باشد

امروزه در بسیاری از کشور های دنیا که مدعی خدمات نوین به مشتریان هستند دادن سرویس مناسب می تواند یکی از مهمترین آیتم های مدیریتی آنها باشد آما در ایران چه ؟!

به جرعت یکی از ملاک های پیشرفت فکر خلاق است همیشه این خلاقیات است که باعث ایجاد بستر بالا رفتن اقتصاد می شود . من در زیر سرویس یک شرکت هواپیمایی را بررسی می نمایم .

مجهز و پیشرفته ترین هواپیما

هواپیما نوعی هواگرد ثابت‌بال است که توسط موتور جت یا پیستونی به پرواز در می‌آید.

​هواپیماها در اندازه‌ها، نوع‌ها و کاربردهای گوناگونی وجود دارند. طیف گسترده استفاده از هواپیماها شامل استفاده‌های تفریحی و گردشگری، حمل‌ونقل عمومی، نظامی و تحقیقاتی است.

سال‌ها قبل افرادی توانسته بودنددستگاه‌های پرنده‌ای بسازند و حتی با آن پرواز کنند اما اختراع برادران رایت اولین وسیلهٔ پروازی بود که کنترل آن کاملا در دست خلبان بود.دراین بخش از گزارش تصویر مجهزترین هواپیما رامشاهده می کنید.

هواپیمایی که در عکس مشاهده می کنید برای هر مسافر خود راحتترین حالت که فرد در منزل هستند را مهیا نموده و سعی کرده است که مسافران در طول مسیراحساس خوشایندی داشته باشند

این گونه خلاقیت و بازاریابی است که می تواند کمک در بالا رفتن تعداد افراد و برند شدن شرکت ها شود

15-12-26-121742177741_450 (1)