خیلی از ما این عادت را داریم کاری را می خواهیم آغاز کیم به فردا و یا به شنبه موکول می کنیم ! این یک عادت بدی است که از دوران کودکی و با توجه به فرهنگ جا افتاده در خانواده و اطرافیان در ما ایجاد و ما هم بدون کم و کاستی به دیگران انتقال می دهیم . نمی خواهم شما را مقصر این عادت بدانم اما انتظار دارم برای بهبود و تغییر این عادت دست همت بالا بزنید و کاری انجام دهید . چند تکنیک را به شما آموزش می دهم تا شاید این موارد بتونه کمکی کنه به رشد و ارتقاء سطح کیفی و کمی زیندگی همه ما . شما هم اگر مواردی داشتید که دیدید در این فهرست جای دارد برای من ایمیل کنید حتما بعد از بررسی در سایت قرار خواهم داد :

اولین ویژگی : بیدارشوید !

 

برای شروع کار ابتدا از خواب غفلت بیدار شوید و دست به کار شوید . ابتدا به این نتیجه برسید که مقصر کار شما هستید و نه شخص دیگری ، این نتقطه شروع و مهمترین بخش تغییر است

 

دومین ویژگی : الان نه بعد…

 

کار را همین الان شروع کنید هر ساعتی که هست حتی ۲ نیمه شب ! آره درست اینه که کار را با جدیت شروع کنید و به ضمیر ناخوداگاه خود بگوید من با کسی شوخی ندارم و می خوام این تغییر را در خود ایجاد کنم .

 

سومین ویژگی : برنامه روزانه …

 

داشتن برنامه می تواند کمک بسیار مسمر ثمری در پیشرفت و رشد شما داشته باشد سعی کنید حتما شب قبل از خواب برنامه فردای خود را بنویسید – هدف از طراحی اپلیکیشن مدیریت برنامه روزانه همین بود –  شما می توانید به همین راحتی تغییر را در خود ایجاد دهید .

 

ادامه دارد …..