شما از شغل روزانه تان متنفرید. من آن را دریافتم. شما خواب ترک کار سخت یکنواخت  ساعت ۹ تا ۵ و  راه اندازی یک  ماجراجویی کسب و کار بزرگ جدید با مالکیت خودتان را می بینید. هی، اون عجیب به نظر می رسد. اما در اینجا چیزی است که شما نیاز دارید به شنیدن….. شغل روزانه شما در واقع می تواند ان چیزی باشد که با اطمینان موفقیت آتی در کسب و کار رویایی شما را کمک کند.

درست است. کار روزانه شما می تواند کار رویایی شما را تقویت کند…. اگر شما می دانید انچه را که به دنبال هستید و اگر شما می دانید که چطوری استفاده کنید کار روزانه تان را به نفع خودتان.

در اینجا سه روش وجود دارد که شما می توانید استفاده کنید از کار روزانه تان برای کمک به خود با کار رویایی تان:

  • یادگیری ریسک آزاد

وقتی که شما جهش می کنید به آنجا و کسب و کار جدید تان را یا ایده تان را شروع می کنید، شما تصمیم دارید که یک تن از اشتباهات را بسازید. شما قصد دارید چیزهای بیاموزید روش سخت، و آزمایش با یک ایده جدید یا استراتژی بازاریابی که می تواند تفاوت بین موفقیت و شکست باشد. اجازه دهید بگوییم شما کار روزانه تان را رها کرده اید، و کسب وکار شما به سختی می چرخد. شما روش جدید هیجان انگیزی را برای دریافت کسب بیشتر،سبقت ها و فروش ها و غیره  خوانده و یا می شنوید. به طوری که شما بیرون می روید و  صرف می کنید مدتی را ، البته طول می کشد- گاهی اوقات هفته ها و ماه ها- برای پیاده سازی آن ایده تلاش می کنید. آیا اون به درستی یه چیز نو آورانه است برای انجام دادن؟ مشکل این است که، اگر آن همانطور که شما انتظار دارید کار نکند شما فقط همه وقت خود را هدر داده اید. اگر شما یک اپراتور مرد هستید ، شما احتمالا اجازه می دهید جنبه های دیگر کسب و کارتان از یک نتیجه متحمل شود.

آن را انجام نده. در عوض، بیاموز به همان اندازه که حالا می توانید تا زمانی که یک حقوق ثابت دارید و اشتباهات غیر کشنده  هستند. کار کردن برای شخص دیگری ممکن است غیر قابل تحمل به نظر برسد اما می تواند زمین تمرین آزاد شخصی شما باشد.

آمده با ایده جدید هوشمندانه به منظور بهبود شغل روزانه تان، مانند یک کارمند با انگیزه در چشم رئیس خود نگاه کنید و یاد بگیرید که چه کار می کنید و چه کاری نمی کنید قبل از اینکه شما در سنگرهای کسب و کار خود باشید.

  • نگاهی به مالکیت

بخشی از دلیل هر کسی که از کار روزانه خود متنفر هست به این دلیل است که انها احساس می کنند که گویا انها هیچ چیزی برای گفتن و هیچ استقلالی در شرکت ندارند.

حقیقت این است که شما می توانید حرفی برای گفتن و استقلالی در شرکت به وسیله قدم برداشتن به بالا و گرفتن مالکیت بدست آورید. به عبارت دیگر، شغل روزانه تان را پروژه شخصی خودتان می سازید. ببینید چه چیزهایی را شما می خواهید تغییر دهید؟ سپس انها را تغییر دهید . ممکن است شما قبلا سعی کرده اید و چیزهایی تغییر نکرده اما خودتان انجام دهید یک التفات بزرگ را و یک بار بیشتر سعی کنید.

لیستی تهیه کنید از هر چیزی که می بینید نزدیک است در شغل فعلی تان که می خواهید تغییر بدهید در یک جهان کامل . در هر مورد، بنویسید راه حلی ایده آل برای هر یک از این مشکلات.

اگر از خبر چینی مردم بیمار هستید، چگونه می خواهید تغییر دهید آن را؟ سوء تفاهم به تهدید می انجامد؟ چطوری حتی ثابت می شود؟

در حال حاضر ، انجام دهید ماموریت شخصی تان برای رساندن راه حل هایتان به رئیس تان، نه فقط مشکلات، و گفتن به اون آقا یا خانم که آیا شما منجر خواهید کرد این تلاش را در جهت ایجاد این تغییرات. پس از آنکه انها پرچانگی هایشان را برداشتند از کف زمین. انها پیوسته سپاسگزار خواهند بود از اینکه یک کارمند واقعا آن را بر خود گرفته که  بیاید با راه حل هایی، بجای تنها شکایت کردن درباره مشکلات.

 

چرا شما از طریق همه مشکل سعی شده برای حل مشکلات شغل فعلی خود نمی روید. به دلیل اینکه کسب و کار شما قصد دارد این مشکلات مشابه عینی را داشته باشد. شاید درست نیست چوب بزنیم ، اما من می توانم تقریبا شما را تضمین دهم که هر نقص شغل فعلی شما  یک مشکل منحصر بفرد و جدید ندارد یا نیست. و اگر هر کسب و کاری مواجه شود با این مسائل مشابه ، شما می توانید همچنین به خواست خوتان شرط ببندید.

علاوه بر این، شما فرصتی خواهید داشت که یک رهبر باشید… چیز دیگر اینکه شما در حال داشتن یادگیری برای یک موسس شدن هستید.. و با کمک خارجی رئیس خود ، شما خواهید ساخت یک متحد بسیار مهم که تقریبا به طور قطع مفید درخواهد آمد وقتی که شما در نهایت حرفه جدید خود را راه اندازی می کنید. که ما را به نقطه بعدی رهنمون می سازد.

  • ساخت رابطه

روابط بخش مهمی از زندگی هستند اما آنها بخش حیاتی مطلق شروع یک کارآفرین هستند. آیا شما می خواهید دست و پا کنید در اطراف برای سال اول کسب و کار خود تلاشی برای گرفتاری مشتریان با همدیگر؟ البته که نه، پس بهتر است که ارتباطات داشته باشید.

من ارتباطات صفری داشتم زمانی که برای اولین بار از خودم بیرون شدم و بایستی خودم را هر روز تنها می کشتم برای پیدا  کردن مشتریان کافی برای نگه داشتن قبوضی که پرداخت می شدند.

در همین حال یکی از دوستان من  بر روی ایجاد روابط با هر کسی که او می توانست قبل از او کسب و کارش را راه اندازی کند تمرکز کرد، بنابر این وقتی که او در واقع درها را گشود، همه انچه  او باید انجام می داد پاسخ دادن به دوستانش بود.

این او را فورا با هر وسیله ای ثرتمند نساخت، اما او در ابتدا قادر به ایجاد یک زندگی بسیار ساده تر از من بود. علاوه بر این، گرفتن معارفه روشی بیشتر سرگرم کننده است نسبت به پاسخ دادن سرد.

اگر شما مراحل یک و دو را انجام داده اید، شما هم باید در روش خود برای ساختن رابطه با رئیس خود خوب عمل کنید. که احتمالا یک فرد به خوبی متصل به او یا خودش می باشد. بنابر این حالا وقت خود را صرف روابط ترویجی با همکارانتان و رئیس یا کارفرمایانتان کنید. شما از خودتان تشکر خواهید کرد در  پایین مسیر وقتی بارها سختی را دریافته اید.

ببینید عکس بزرگ را

شانس ها هستند، شما در شغل روزانه تان به این دلیل هستید. چه پول باشد یا زمان یا هر چی ، دلیلی هست که شما هم اکنون کار روزانه خودتان را برای دنبال کردن شغل یا کسب و کار  رویایی تان ترک نکرده اید. آن را به منظور حفظ انگیزه خودتان هر روز تنها در ذهن نگه دارید.قدم به عقب بردارید و نگاه کنید به عکس بزرگ هر ساعت که آیا شما باید.

همانطور اغلب آن را می گیرید، می کشید خودتان را به بیرون از اینجا و حالا ، و نگاه کنید به این دلیل واقعی شما نیاز به شغل روزانه تان دارید- حداقل در کوتاه مدت. سپس فکر کنید درباره این سه روش ما ذکر کرده ایم که شما می توانید از شغل روزانه تان نفع ببرید.

هر آنچه را که می گیرد، کارکردن را به سمت رویای شما نگه می دارد. اما اجازه ندهید که ایده ها و خیال پردازی های شما به دست آورد در راهی که باید حالا انجام شود به منظور اینکه شما را در آیند موفق سازد.

به همان بدی لطمه می زند به کار روزانه تان، قصد دارد که خیلی بدتر صدمه بزند وقتی که شما پرش می کنید و سعی می کنید که کسب و کار و حرفه جدیدتان را شروع کنید خیلی زود.

دیو رمزی می گوید آن مثل این است…. نپر از لنگر گاه تا وقتی که شما می دانید قایقی منتظر شماست. و بیاموز همان قدر که تو می توانی مادامی که تو هنوز یک لنگر گاه داری که بر رویش بایستی.