رپورتاژ آگهی

 

مدیران و کاربران عزیزی که قصد دادن ریپورتاژ دارند و یا بک لینک در وب سایت رضا دبیری را انتخاب می نمایند تعرفه به شکل زیر می باشد :

 

ریپورتاژ ماهانه : ۴۵۰ هزار تومان می باشد 

 

دقت داشته باشید : متن رپورتاژ به عهده درخواست کننده می باشد و برای درج متن توسط ما هزینه جدا دریافت می شود

 

تعرفه بک لینک :

 

بک لینک در رپورتاژ تنها بک لینکی است که ارائه می شود ماهانه از ۱۵۰ تومان به بالا ارائه می شود 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

 

۰۲۱۴۴۲۸۰۶۸۳

INFO@REZADABIRI.COM

حداکثر ۱۵ دقیقه زمان تا نهایی سازی خرید

توجه نمایید که از لحظه کلیک بر روی دکمه «خرید» تا خریداری کامل بلیط (ارتباط با سامانه بانکی و انجام کامل عملیات پرداخت وجه بلیط) حداکثر ۱۵ دقیقه زمان خواهید داشت، چنانچه فرآیند خرید در این مدت صورت نپذیرد رزرو شما باطل شده و می‌بایست مجدد نسبت به رزرو بلیط اقدام نمایید.

اطلاعات خود را به درستی وارد کنید

خواهشمند است در طی فرآیند خرید دقت کافی را در درج صحیح اطلاعات مورد نیاز به کار ببندید چرا که در هنگام بروز مشکل، اطلاعات مندرج ملاک عمل قرار می‌گیرد و فرض بر درستی اطلاعات وارد شده است. همچنین تیکت اطلاعات ثبت شده را اطلاعات مرتبط با مالک بلیط تلقی می‌نماید.

همراه داشتن کارت ملی الزامیست

همراه داشتن کارت ملی خریدار بلیط جهت مطابقت با مشخصات دارنده بلیط در هنگام ورود به محل اجرای برنامه الزامی می‌باشد.

لغو یا موکول شدن رویداد به آینده

در صورت لغو یا موکول به آینده شدن رویدادی که فرآیند بلیط فروشی آن انجام پذیرفته و یا در حال انجام است، استرداد مبلغ بلیط فقط در صورت تصمیم برگزارکنندگان رویداد از طریق این سایت میسر خواهد بود. در غیر اینصورت خریداران می‌بایستی جهت اطلاع از آخرین وضعیت و یا دریافت وجه واریزی خود با برگزارکننده رویداد تماس حاصل نمایند.

در صورت خرید بیش از یک صندلی

در صورتی که تعداد صندلی های انتخابی بیش از یک باشد، لازم است مشخصات ثبت شده روی بلیط با مشخصات حداقل یک نفر از شرکت کنندگان مطابقت داشته باشد.

برخورد قانونی در صورت جعل بلیط

در صورت مشاهده بلیط جعلی، دارنده آن به مرجع قضایی-انتظامی مستقر در محل برگزاری تحویل و با وی مطابق قانون برخورد خواهد شد.

محدودیت های سنی

خواهشمند است به محدودیت های سنی مرتبط با هر برنامه توجه نموده و از خرید بلیط برای افراد زیر سن معین شده پرهیز نمایید.

رعایت قوانین سالن اجرا

به کارگیری هرگونه ابزار ضبط صدا و تصویر، عکاسی و استفاده از تلفن همراه در هنگام اجرای رویداد ممنوع بوده و رعایت شئونات اسلامی الزامی می‌باشد. چنانچه به دلیل عدم رعایت موارد فوق از حضور دارنده بلیط در سالن اجرا جلوگیری گردد، تیکت هیچگونه تعهدی در خصوص جبران خسارت نخواهد داشت.

پس از طی فرآیند خرید، تیکت اطلاعات دقیق و کامل بلیط خریداری شده را در اختیار خریدار قرار میدهد.