بازاریابی بصری یکی از روشهای عالی برای ساخت برند شماست ومخاطبان زیادی را بخود جلب می کند.اگر میخواهید استراتژی رسانه های اجتماعی رابرای مراحل بعدی انتخاب کنید اسنپ چت میتواند یک شبکه ارتباطی عالی برای افزودن به ترکیب شما باشد.

آیا میخواهید با پیروان بیشتری در ارتباط باشید ؟اگر بازار هدف شما کاملا مناسب باشدشبکه های داستان گو میتواند برای شخصی سازی برند شما کمک کند .ساختن یک اجتماع بزرگ نیازمند اعتماد وخلاقیت  است ،واین شبکه های اجتماعی  هم این  توانایی ها را دارندوهم مخاطبان  جوان تررا به خودجذب می کنند.یک استراتژی بازاریابی موفق باید با مخاطبان شما به روش معناداری درهم آمیخته شده باشد.

راههای زیادی برای حداکثر دسترسی به قدرت اسنپ چت وجود دارد ،که با دانستن انتظارات شما از جستجوی آنلاین شروع می شود .

چگونگی ساخت یک استراتژی بصری جذاب

به اشتراک گذاری تصاویر وویدئوها حداقل یکبار در روز در این شبکه های اجتماعی محبوب ،قابلیت دیده شدن شما را میتواند بسیار افزایش دهد.

در اینجا چندین رهنمود برای چگونگی موفق شدن شما وجود دارد:

  • جنبه های انسانی برند خود را به نمایش گذارید –نوع محتوای بصری میتواند بسته به پیغام برند شما متفاوت باشد.شما میتوانید نگاهی به پشت صحنه کسب وکارتان و تیم همراه آن را با محصولات جالب یا اطلاعاتی در مورد خدمات که بصورت خلاقانه ای ارائه شده است را دراین قسمت قراردهید
  • تبلیغات خرید –یکی ازجدیدترین ویژگیهایی که برای برندها توصیه می شود توانایی دادن آگاهی درمورد کسب و کارشمابوسیله استفاده از تبلیغات درحال تقاضای جئوفیلترینگ است .این میتواندشامل یک تصویر همراه با آگهی یا یک سری از تصاویر وویدئوها که یک داستان کوتاه رانقل می کند باشد.
  • حمایت از دیگر تاثیرگذاران—با تشکر وقدردانی کردن(شوت اوت) یا دعوت ویژه از پیشروها درصنعت خودتان ،میتوانید هرچه سریعتر اجتماع خود رابسازید.

برای آنها سود آور باشید ،اما بمنظور حفظ روابط  مبتنی براعتماد، روش خود را بیش از اندازه بکار نگیرید.

  • پیشنهادات وتخفیف های ویژه ای را بسازید –هنگامی که بخوبی دراسنپ چت مستقرر شدید،میتوانید شروع به ایجادانگیزه دراجتماع خود کنید.که میتواند مختص پیروان شما باشد ومیتواند ایجاد ارزشی باشد که آنها مشتاق بدست آوردن آن هستند.همچنان که اسنپ چت به رشد وتوسعه خود ادامه میدهداین ارزیابی برای برند شما مهم خواهد بود که ببینید آیا این رشد وپیشرفت ،متناسب با استراتژی بازاریابی شما خواهد بود یا خیر .یکی از جنبه های منحصر بفرد این پلتفورم ،ویژگی قصه گویی آنهااست که مخاطبان جدیدی را جذب میکند واین افراد میتوانند وارد وب سایت شمایا دیگر شبکه های اجتماعی شوند .