۱٫تبلیغ

ممکن است که تبلیغ را به عنوان تنها یک رسانه در نظر بگیرید.حقیقت این است که تبلیغات هر رسانه ای را که به شما اجازه ی خرید فضا برای ارتقای پیام رسانی فروش را بدهد شامل می شود. این شامل تبلیغات چاپی همچون مجلات، روزنامه ها و دیگر فرمت های چاپی، تبلیغات تلویزیونی، تبلیغات رادیویی، بیلبورد ها، و اکنون، با پیشرفت تکنولوژی، تبلیغات اینترنتی، وبسایت ها و … می شود.

اگرچه فرانشیز تبلیغات برای دهه ها وجود داشته است؛ تبلیغات امروزه تمایل به داشتن اجرای متفاوتی نسبت به گذشته دارند. به جای اصطلاح استاندارد “هم اکنون تماس بگیرید”، تبلیغات بینندگان را مستقیما به وب سایت فرانشیز دهنده هدایت می کند، جایی که آن ها میتوانند بیشتر یاد گرفته و از طریق ایمیل با دپارتمان فرانشیز دهنده ارتباط برقرار کنند.

فرانشیز دهندگانی که تبلیغات خلاقانه تولید میکنند تمامی پلتفرم ها بررسی خواهند کرد تا بهترین برگشت سرمایه(ROI) را بدست آورند.

۲٫پست مستقیم

اکثر ما پست مستقیم را به عنوان پست-کاردی در نظر میگیریم که در صندوق پست خود دریافت میکنیم. این هنوز یک گزینه ی موثر است که به قدرت پیام و پیشنهاد بستگی دارد. با پیشرفت تکنولوژی، دیگر گزینه های پست مستقیم همچون خبرنامه های الکترونیکی، چکیده برنامه های ایمیل( یکسری از پیام های ایمیلی که برای دوره های کوتاه زمانی برای هدفی خاص فرستاده می شوند) و دیگر جایگزین های اتخابی که اطلاعات را از طریق اینترنت می فرستند می باشند.

 برای دانلود این مقاله با ترجمه اختصاصی فرم زیر را پر نمایید و بطور رایگان از ایمیل دانلود نمایید

 

 

Name *

Email *